Je konzultace u mě příležitostí i pro vás?

Těším se na setkání a konzultaci s každým, kdo chce mít moc nad svým životem. Kdo se již nechce nechat vláčet většinovým názorem a beznadějí, ale naopak kdo je připraven převzít zodpovědnost za to, co se mu v životě děje a vlastní život si užívat. I když to třeba ještě není teď, vždy máme možnost začít a jít za svým cílem. Nezáleží na věku, jediným důležitým předpokladem je odhodlání ke změně.  

Metody, které používám a cena

Kineziologie – metoda, při které se svalovým testem určí energetické blokády v těle a následně se vhodnými technikami (korekce, dotyk) tyto blokády efektivně odstraní.

One Brain (jednotný mozek) – komplexní soubor technik mající původ v kineziologii, čínské medicíně, psychoterapii, práci s energií rostlin. Zvolením správných postupů dochází k odstranění hlubokých příčin problémů v psychické a následně i fyzické rovině.

Reiki – léčivá životní energie, jejímž použitím skrze jemné přikládání rukou k tělu dochází k harmonizaci energetických toků v organismu. To umožňuje člověku cítit se lépe a uvolněně. Díky povzbuzení se potom tělo např. i lépe zbavuje škodlivin a celkově se čistí.

Zelené potraviny – živá strava. Šťáva z mladého ječmene a sladkovodní řasa chorella pyrenoidosa jsou velkými pomocníky při celkové harmonizaci organismu. Působí jako účinné čističe až na buněčné úrovni těla a díky svému zcela přírodnímu složení a šetrnému způsobu zpracování dodají tělu potřebnou výživu, která je nezbytná pro zdraví.

Cena konzultace 1,5 hod. - první setkání 1.500 Kč, další 1.200 Kč.