ENERGIE ŽIVOTA

Po několika letech, kdy jsme zprostředkovávaly energie Reiki, jsme se rozhodly, že je načase uvolnit se do přirozeného plynutí a v současné době učíme a pomáháme zájemcům přijímat a vědomě používat komplexní životní energie. Více na www.vyleceni.info

 

Pro školní rok 2017/2018 učíme práci s energií v rámci cyklu Vyléčení, čímž poskytujeme komplexní nástroje pro seberozvoj.

Z předchozích let:
Nedá mi to, abych se nepodělila o to, co jsme obdržely dva týdny po semináři Reiki I, který se konal před Sv. Martinem 2013, od jednoho účastníka. V tomto semináři přijal přezdívku "Krakonoš".
 
"Ahoj Pájo a Evčo,
doufám, že když jste prosily o stručné zhodnocení kurzu, že to bylo jen ze skromnosti. Mám dojem, že po kurzu reiki se ve mně probudily asi potlačované vyjadřovací schopnosti ;-)

Ze všeho nejdřív bych chtěl poděkovat Tobě Pájo a Tobě Evčo za uspořádání a vedení kurzu. Díky vašemu :-D úžasně;-) pozitivnímu přístupu jsem se zbavil skrytých obav a váhání, jestli je tento kurz pro mě. Moje obavy se ukázaly i v průběhu cesty do Týnce. Dojel jsem skoro až do Vlašimi, než mi došlo, že bylo asi chyba nedůvěřovat navigaci. Začátek kurzu jsem naštěstí stihnul. Přivítání bylo milé. Když jsem se dozvěděl, že jsem jediný muž ve skupině, trochu jsem se vyděsil. Sešli jsme se ale skvělá parta. Hodně jsme se nasmáli a to je přeci to nejdůležitější. Přistupovat ke všemu s veselou myslí. ....... Na úvod nám bylo vyprávěno něco z historie reiki. Příběh o mnichovi byl velice poutavý.
Zasvěcení bylo něco úžasného. V mém životě jsem nic takového ještě nezažil. Během proudění silné energie při prvním zasvěcení jsem si uvědomil, co mi všichni kolem říkali už delší dobu, ale moje srdce to nedovolilo přijmout. Je skvělé, že jsem si to procítil a hned první den po kurzu jsem dokázal konečně říci NE a nemít kvůli tomu špatné svědomí. Další den kurzu byl pro mě ještě emotivnější než předešlý. Cítil jsem, že mi při zasvěcení NĚCO udělalo křížek na čele. Z tohoto zážitku jsem 2 dny koukal jako vyvoraná myš. Od té chvíle si už z věcí, které jsou nemateriální, nedělám legraci a mám k tomu pokoru.
A následující den jsem se z toho zlomu bolestí kroutil jak křívej svědek. Takovou bolest jsem ještě nezažil. Nebýt Lenči (mé manželky) a přítelkyně Páji na mailu, tak bych snad spocíval celou krabičku ibuprofenu. Dozvěděl jsem se, že to tak má být a je důležité, že to tak probíhá. Bolest hlavy odeznívala 6 dnů.
Čekal jsem, jaké budou reakce na zasvěcení a další se brzy ukázala. Já se považuji za dost otužilého a zima mi nevadí. Ale ouha, bylo 10 stupňů nad nulou a já byl nabalený i s čepicí a byla mi taková zima, že jsem prohlašoval, že by v tomto počasí nastydnul i lední medvěd. Taková kosa mi byla. Toto zatím ještě zcela neodeznělo. Navzdory těmto "strašným" utrpení, se mi celkově ulevilo a já se cítím báječně. Jsem plný energie a nevím, co je únava.
Když jsem přijel domů z kurzu, vyprávěl jsem, jak kurz probíhal. Lenča byla smutná, že reiki I měla u někoho jiného. 
Jsem vám, Pájo a Evčo, vděčný, že jste mě vzaly mezi sebe (jediného muže) a umožnily mi cítit a zažít to, co jsem zažil. Všem bych vás doporučil a chválou nemůžu šetřit. Moc jsem si ty 2 dny užil a dám vědět, pokud se ještě něco v 3 týdnech zajímavého vyvrbí. Věřím, že se mé odhodlání, jít na reiki II, nezmění.
Pájo, Evčo ze srdce DDDDDDDDDDDDDěěěěěěěěěěěěěKKKKKKKKKKKKKuuuuuuuuuuuuuuJJJJJJJJJJJJJJJJJJiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Zdraví KRAKONOŠ jo a pardón, že jsem se tak rozepsal. P :-D "
 
A já ještě dodám, že Krakonošovo odhodlání se nezměnilo a přišel si i pro zasvěcení do Reiki II :-) 
Krakonoši, děkujeme, jsi velkou podporou!

ENERGIE ŽIVOTA 

15.-16. 4. 2016

7.-8. 10. 2016

Děkuji mnohokrát Zbyňkovi, že se s námi podělil o svůj pohled na význam našich seminářů Reiki!

"Ahoj Evi a Pavli,

Rád bych Vám oběma moc poděkoval za velmi zajímavé rozšíření mého poznání, za možnost setkat se s krásnými lidmi a možná ukázání dalšího směru mé cesty. Je fascinující poznávat svět energií, ve kterém žijeme, ale neumíme se v něm většinou orientovat. Pomáháte ho lidem objevit, žít s ním a využívat ho pro dobro. Za to Vám patří veliký dík!
 

Zbyněk"

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: