NuSkin

LÁSKYPLNÁ PÉČE

Když se péče o krásu pojí se zdravím.

Spojení přírody a vědy :-) 

S kolegyní jsme začaly účinky kosmetické péče NuSkin a výživových doplňků Pharmanex zkoušet v roce 2019. Po počáteční nedůvěře jsme se však zamilovaly. Zamilovaly jsme se do funkčnosti a jednoduchosti v jejich používání. Zjistily jsme, že jsme touto jemnou cestou vedeny k vědomí si vlastní hodnoty. A to samé přejeme i vám, a tak to s otevřeným srdcem nyní předáváme dál.

Ráda se s vámi o své zkušenosti podělím, umožním vám seznámení se s širokou nabídkou, poradím s výběrem vám na míru a vše zprostředkuji za ceny, které mám já sama. Na výběr je zde několik řad kosmetiky v péči o pleť, péče o vlasy, nehty, tělo a poté přístrojová péče. Vše s podpůrným pečujícím a omlazujícím efektem, natolik propracované a smysluplně vyrobené, že funguje a poskytuje jedinečný zážitek a výsledky. 

NuSkin a jeho V. I. P. technologie LumiSpa a Galvanic

 

Péče o obličej a nejen o něj

1. Přístroj ageLoc LumiSpa

Tuto technologii jsme si zamilovaly, neboť jsme brzy zjistily, že účinky péče o obličej se projevují i na těle. Chvíli nám trvalo, než nám to došlo - díky jemné stimulaci reflexních plošek na obličeji působíme i na orgány v těle a ladíme se… Pokud tedy „ucítíte“ nové vibrace v oblasti srdce, nedivte se. 

Lumispa je nabíjecí vodotěsné čisticí zařízení, které získalo spousty ocenění. Je to top technologie pro mladistvý a zdravý vzhled pleti.Pokud ho použijete, zjistíte proč. Patentovaná technologie Two-Sense Motion stimuluje kůži, spolupracuje s čisticím ageLOC přípravkem a odstraňuje nečistoty, maz, make-up a kožní úlomky, což pomáhá potlačit první známky stárnutí pokožky a ovlivnit mladistvou záři. Pokožka je nejen důkladně  vyčištěná, ale i hladší, svěží a rozzářenější.

2. Přístroj ageLoc Galvanic Spa
Tento přístroj využívá samočinný galvanický proud, se kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě. Malý, chytrý a výkonný, s přídavnými nástavci pro obličej, tělo a vlasovou pokožku.

3. Přístroj Galvanic Body Spa

Přístroj Galvanic Body Spa využívá funkci pulsující technologie galvanického proudu a je navržen tak, aby do pokožky dodal při použití s ageLOC® Body Shaping Gel až 10krát více anti-ageingových složek.

  • Galvanický proud působí do všech vrstev kůže a způsobuje tam elektromagnetické pole, jímž vzniknou vibrace a uvolní se nečistoty, které se pomocí tělové žehličky vytáhnou ven z pleti.
  • Ošetřující vodivý gel svými účinky obnoví strukturu pokožky a posílí krevní oběh a energii buněk. Po ošetření bude pokožka zdravější, hladší a budou redukovány její nedostatky v místě ošetření.
  • Přístroj se automaticky přizpůsobí typu vaší kůže – dodá odpovídající množství proudu pro efektivnější ošetření.

AgeLOC® Galvanic Body Spa se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, redukuje zjevnost tukových polštářků a celulitidy a pokožku vyhlazuje, takže vypadá štíhleji a pevněji, je výborným pomocníkem při problémech s lymfatickým systémem těla, bolestech svalů apod

Hydratační mléko - AgeLOC Dermatic Effects

  • Speciální hydratační mléko stimuluje štěpení tuku a předchází zjevnosti celulitidy. Špičková technologie rozptyluje světlo a napomáhá pokožce k hebčímu a hladšímu vzhledu
  • Hibiscus abelmoshus - výtažek lipidů z rostlin, který pomáhá zklidnit volné radikály a snížit celulitidu
  • Výtažek z medu - přírodní zdroj alfa-hydrokyselin vyhlazuje a zvláčňuje pokožku
  • Kyselina hyaluronová udržuje optimální hladinu hydratace

 

PHARMANEX

Produkty z kategorie výživových doplňků, které své zařazení daleko přesahují. Čtěte dále :-)
 

Když tělo promlouvá 

Chcete ho slyšet?
 
Biofotonický skener promluví za vaše tělo během dvou minut, sdělí informaci o úrovni karotenoidů.
 
A vy víte, jak dál :-)
 

Je mým velkým přáním, abyste mohli přijmout do svého každodenního dobrozvyku péči v podobě kvalitní výživy, která vás natolik obohatí, že se můžete věnovat svým záměrům, protože to nejcennější, vaše zdraví, je v bezpečí.

Objednejte se na konzultaci - kontakt níže

Technologii biofotonického skeneru blíže poznáte zde: https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/opportunity/business-tools/scanner.html

Pharmanex je řada výživových doplňků společnosti Nuskin, která dává kvalitu léků, ale bez vedlejších účinků. Občas si dovolíme je nazývat “léky nové generace“. Všechny produkty jsou naprosto bezpečné, neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a lze se na ně 100% spolehnout. Skvěle vstřebatelné, v podobně, kterou tělo identifikuje jako přirozenou, a tudíž s ní umí pracovat a zakomponovávat do svých struktur. Díky tomu tyto doplňky pomáhají tělu zvýšit obranyschopnost a nastartovat samoléčebný proces.

Zde uvádíme to, co nám pomohlo ke zdraví a radosti. Produkty, které máme vyzkoušené, a to nejen u sebe, ale i skrze práci s lidmi v poradně. Protože, když se péče o tělo spojí s péčí o duši, vše funguje mnohem lépe.

Nápoj JVi, rychle nastartuje tělo, dodá energii, je chutný a uvítají ho i děti. Balení obsahuje 2 x lahev 750 ml.

Lifepak+ je kompletní výživou (minerály, vitamíny, fytolátky). Probouzí energii, obnovuje hormonální rovnováhu, dodá tělu všechny potřebné látky a působí celkově regeneračně a podpůrně na všechny funkce těla. 

Marine Omega – směs Omega-3 mastných kyselin a krylového oleje. Obsahují vysoké hladiny EPA a DHA a unikátní olej z krylu (drobných korýšů), ve velmi čisté formě, velmi dobře vstřebatelný a díky tomu velmi efektivní.

Cordymax - (housenice) – velmi účinný přírodní kortikoid, který působí podpůrně při léčbě zánětů, alergií, po ATB, při otěhotnění, při cukrovce, pro psychickou pohodu.

R2 - pokud chceme pomalu stárnout a cítit se skvěle, je tu pro nás antiage preparát na úrovni genové exprese, působí i skvěle antidepresivně, detoxikačně.

  • denní složka (Cordyceps sinensis, výtažek z plodu granátového jablka a výtažek z kořene ženšenu pravého)
  • noční složka (výtažek z hroznových jader, výtažek z plodů červeného pomeranče a výtažek ze semínek brokolice

Tegreen - 1 tobolka odpovídá 6 šálkům zeleného čaje, ale bez teinu, pomáhá čistit játra, silný antioxidant, zvyšuje účinnost všech dalších produktů, ve vyšších dávkách podporuje hubnutí (metabolismus cukrů, tuků).

Reishi – houba známá svými hlubokými čisticími účinky. Doporučuje se pro svůj imunomodulační a imunostimulační účinek u závažných onemocnění.

Bonformula – skvělé složení potřebných složek pro zdravé kosti, zuby, při úrazu, před a po operaci, výborná u dětí při růstových bolestech, u žen v přechodu (osteoporóza).

A je tu řada dalších produktů, s jejichž výběrem vám rádi nejen poradím, ale i vytestuji, co je v danou chvíli pro vás nejdůležitější a nejefektivnější a zprostředkuji dodání za stejnou cenu, jakou mám já sama.

Je mým velkým přáním, abyste mohli přijmout do svého každodenního dobrozvyku péči v podobě kvalitní výživy, která vás natolik obohatí, že se můžete věnovat svým záměrům, protože to nejcennější, vaše zdraví, je v bezpečí.