Spolupráce

Spolupráce - krása, zdraví a svoboda

Baví tvás téma zdraví, krásy? Jste ráda ve společnosti stejně naladěných lidí? Vidíte v životě velký potenciál a chcete ho naplnit? Chcete tvořit svůj tým a finanční hojnost s dlouhodobým růstem?

Tři pilíře zdraví

Víme, že abychom mohly žít spokojeně, musíme být zdravé. Abychom byly zdravé, musíme být spokojené. Jedno nejde bez druhého a zdraví má tři pilíře. Pohyb, vyváženou plnohodnotnou stravu a spokojenou mysl.

Je jen na vás, co si pro sebe zvolíte. Můžete se stát leaderkou své skupiny stejně smýšlejících lidí, ale také spokojenou uživatelkou produktů, které jsou osvědčené a jsou neodmyslitelnou součástí mého života.


V oblasti výživy a péči o tělo i duši jsme zvolily nejvyšší kvalitu potravin a výživových doplňků. Patří sem:

Zelené potraviny Green Ways jako základní stavební prvek plnohodnotné stravy.

Přidejte se ke mně v oblasti "Zdravá střeva". Získáte přístup k výhodám 3+1 zdarma v Green Ways.

Jedinečné technologie a výživové doplňky Nuskin pro přirozenou krásu a zdraví celého těla.

Přidete se ke mně v tématu "Bez vrásek" - Získejte svůj osobní přístup k e-shopu Nuskin zde

  • nakupujete za velkoobchodní ceny - 30% sleva z ceny maloobchodní

  • získáváte přístup k novinkám
  • máte mou péči a přístup do fb skupiny s mnoha interními informacemi k produktům
  • možnost začít si aktivně budovat své podnikání

Esenciální oleje Bewit pro aktivaci prostoru i podporu pohody a zdraví.

Přidejte se ke mně v oblasti "Voňavý život" - využijte možnosti nákupu ze široké nabídky Bewit až s 30% slevou a spoustou výhodných akcí zde

Do týmu i nyní zvu nové partnery. Jsem připravena být inspirací všem těm, kdo chtějí od života víc a jsou schopni poctivě pracovat na sobě a pro druhé.

Výhody spolupráce se mnou

  • tým vedu od roku 2009

  • od roku 2020 v oblasti wellness

  • svému týmu předávám zkušenosti z práce s lidmi v osobním rozvoji

  • síťový marketing je velkou prověrkou toho, kam jsme na své cestě došli, jak jsme na tom se sebehodnotou, důvěrou v život a důvěryhodností, tedy opravdovostí a upřímností

  • spolupracuji se společnostmi, kterým věřím a zamilovala jsem si je díky čistotě jejich produktů, kvalitě a vysoké energetické hodnotě

  • byla jsem společností Nuskin oceněna výlety úspěchu do USA a na Mauritius, odkud mám nezapomenutelné zážitky

vložit HTML formulář

Reference

Milá Pavli, dnes je asi ten správný čas napsat, jak jsem štastná, že jsi v mém životě.Jsem ráda, když pochopím, co Tvá duše napojená na mě říká. Avšak dnes už vím, že pokud se spojí naše duše v jedno, víme obě, co je správně.Prošly jsme spolu několik roků ve skupině žen, kterou jsi vedla, jak odborně, tak lidsky. Vzpomínám i na moji první osobní konzultaci. Vždy naše další terapeutické setkání, bylo pro mě velice přínosné. Proto jsem vždy svým kamarádkám doporučila osobní konzultaci s Tebou. Nejsilnějším prožitkem pro mě však byly Konstalace se skupinou žen v Týnci, které pravidelně pořádáte. Až tam jsem zjistila, jak je můj rod silný a že se o něj kdykoliv mohu opřít. Děkuji s láskou a pokorou k Tvé práci terapeutky.Dnes jsme přítelkyně a spolupracujeme na několika projektech. Moc si toho vážím a věřím, že naše společná cesta bude pokračovat a my budeme společně tvořit svět okolo nás krásnější a zdravější.Krásný víkend, Objímá Maruška B.

Maruška B.

Pája je moje kamarádka a životní průvodkyně. Známe se už 25 let a za tu dobu jsme obě prošly velkou transformací a tahle krásná cesta stále pokračuje.

Před 15-ti lety jsem díky Páje přijala do života zelené potraviny. Řešila jsem zdravotní problémy a zelené potraviny od GW mi velmi pomohly a protože Páje věřím, nezkoumala jsem jestli jsou tyhle produkty v pořádku. Prostě jí věřím. Zároveň jsme udělaly společně pár odbloků a já se uzdravila z revmatoidní artritidy. Pomohla mi i na cestě k mému prvnímu těhotenství.

Pár let potom začala dělat s kamarádkou kurzy seberozvoje a já jsem byla u zrodu této krásné cesty. Naučila jsem se svalový test, společně jsme bouraly různé nefunkční vzorce přesvědčení a učily se mít se rády takové jaké jsme. Procházely jsme různými tématy jako přijmout do života hojnost všeho druhu, pracovat se stresovými situacemi, pomoct samy sobě a svým blízkým.

Další velká změna a posun přišly v době covidu, kdy jsme se znovu propojily a ještě více opřely o sílu ZP a začaly je společně více sdílet lidem na podporu imunity, protože všude vládnul strach. Ale nejen to. Pája začala kolem sebe tvořit krásné společenství skrz MLM GW a já jsem měla radost, že jsem byla také pozvána k této krásné misi. Měly jsme pravidelné on-line porady, kde nás provázela nejen pracovními kroky, ale i meditacemi a prací na sobě.

Před 4 roky přišla do mého života firma Nuskin. Opět díky Páje, které věřím a vše co mi v životě představila mě dává smysl a posouvá mě vpřed a také sama k sobě.

V současné době společně tvoříme společenství žen, které o sebe pečují a s láskou tuhle péči o sebe sdílí dál.

Cítím velkou vděčnost, že ji mám v životě. Její práce si nesmírně vážím a doporučuji ji svým blízkým.

Marcela F.

Marcela F.


Zde je místo pro vaši referenci

Jméno