VŠE O PROJEKTU VYLÉČENÍ NALEZNETE NA


Právě jsme završily další cyklus Vyléčení s 12 ženami a chceme se s vámi podělit o naši převelikou radost z nich. Prožily jsme s nimi v průběhu roku spoustu situací a jedinečných chvil smutných i radostných. A teď jsme dojaté, protože před námi stojí úplně "jiné ženy" a my jsme na ně velmi, velmi pyšné, neboť objevily svou hlubokou moudrost, sebehodnotu a možnost volby. Objevily své dary, které je dělají krásnějšími, dary, které jim už nikdo nevezme. A totéž přejeme i dalším z vás.
Pojďte s námi vykročit na objevnou cestu!!!

Dovolujeme si s vámi ještě sdílet vyjádření jedné z absolventek: ....” Jsi pro mě zásadní, pro můj život. Byla jsi u toho, když jsem se z pozice oběti změnila v krásnou ženu, která svůj život řídí tak, aby si ho užívala a byla šťastná"

www.vyleceni.info

Podstatou a cílem cyklu je pomoci vám rozšířit schopnost vnímání tak, abyste dokázali vnímat a cítit, co je pro vás v pořádku.

Vše bude směřovat k tomu, abyste hledali odpovědi a oporu v sobě, ve své vlastní moudrosti.

Což předpokládá osvobodit svůj potenciál, uplatnit ho, a tím prožít život ve spokojenosti, a tudíž ve zdraví.

Zároveň jsme připravily jednoduchý a přitom funkční postup, který vás naučíme a který vám po absolvování cyklu bude maximálně sloužit pro další osobní rozvoj.

A tak Vás srdečně zveme na cyklus seminářů plný objevů, který se skládá z 5 základních a šestého završujícího semináře.