Zelené potraviny

NOVINKA MLADÝ JEČMEN V TABLETÁCH 
čistá šťáva z mladého ječmene nejvyšší kvality s certifikací bio je nově k dispozici i v tabletové formě bez přidaných pojidel. Co se dlouho nedařilo, je nyní na světě. 100% čistá usušená štáva v tabletě. 
 

Mladý ječmen a sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa

Prostředí, ve kterém žijeme, potraviny, které konzumujeme, náš psychický stav a mnoho dalších faktorů ovlivňuje naši celkovou kondici. Naše tělo je denně zatěžováno škodlivými látkami, ať už z vnějších zdrojů, nebo vnitřně látkami vznikajícími stresem.

Po jistou dobu, která je u každého z nás individuální, si s tím naše tělo dokáže do určité míry poradit a škodlivé látky vylučuje. I tak ale dochází k druhotnému vstřebávání škodlivých látek zpět do těla, především v oblasti spodní části břicha. Zde také začíná mnoho zdravotních problémů u žen i mužů (gynekologické problémy, problémy prostaty, tlustého střeva a mnoho dalších).

Toxické látky ničí buňky, jejich schopnost vstřebávání výživy a schopnost regenerace. Postupně tak dochází k narušování správné funkce imunitního systému a šanci začínají dostávat nemoci.

Jak tomu předcházet? Jak napravit to, co už je v našem těle narušené?

Obnovou schopnosti buněk vyloučit vše, co do organismu nepatří. A právě tomu velice účinně pomáhají vysoce kvalitní potraviny Green Ways - ekologicky pěstované rostliny - sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa a šťáva z Mladého ječmene.

Chlorella ve formě tablet vyčistí nejdříve trávicí trakt a dále pracuje na obnově buněčné struktury. Výtažek z mladého ječmene, který máme k dispozici ve formě prášku, z něhož si připravíme lahodný nápoj, je výborným zdrojem výživy buněk.

Mladý ječmen Green Ways

Zelený nápoj získaný z listů mladého ječmene dodává tělu široké spektrum vitamínů, minerálů a aminokyselin. Tím poskytuje výživu adekvátní několika kusům zeleniny, avšak nezatíženou druhotnými škodlivinami.

Coby živý enzymatický nápoj obsahuje plné spektrum látek jako čerstvá zelenina (pokud je pěstována ekologicky a neobsahuje žádné toxické látky).

Působí jemně v trávicím traktu, vyživuje a připravuje sliznice na přijetí další potravy. Nejlepší je jeho užití nalačno – 20 minut před jídlem.

Pro koho je vhodný?

Pro každého, jelikož je hodnotnou složkou potravy.

Pomáhá tělu zůstat zdravým či se účinněji vypořádat s případnými chorobami. Kvalitní výživou buněk přispívá ke zvýšení imunity a významně tak přispívá k léčbě mnoha onemocnění – například: astmatu, kožních onemocnění, chudokrevnosti, zácpy, oběhových potíží, cukrovky, srdečních chorob, rakoviny, vysoké hladiny cholesterolu.

 

Chlorella pyrenoidosa Green Ways

- přírodní produkt bez plnidel, barviv a konzervačních látek

- sladkovodní řasa s výjimečným složením, jež svému uživateli poskytuje:

1. očistu trávicího ústrojí, především tlustého střeva, podporuje vylučování – díky pevné vláknině chlorelly, která svým mechanickým působením odstraňuje nánosy z trávicího traktu

2. detoxikaci organismu – pomocí minerálních látek a stopových prvků v ní obsažených do sebe vstřebává jedovaté látky (i těžké kovy) a bez druhotného vstřebávání je odnáší z těla ven

3. ochranu před působením volných radikálů v těle především vysokým obsahem betakarotenu a vitaminu E, čímž snižuje riziko poškození buněk

4. ochranu proti zánětům a urychlení hojení poškozené tkáně – působením chlorofylu

5. neutralizaci pH organismu – zásadité působení vytváří zdravé prostředí a omezuje možnosti vzniku plísní v těle

6. zvyšování imunity organismu – pomocí růstového faktoru (CGF+) obnovuje buňky, čímž jim dodává schopnost přirozeně bojovat proti virům, bakteriím, plísním a také přispívá k prevenci proti nádorovým onemocněním

Další působení:

·        obsahem nenasycených mastných kyselin reguluje optimální hladinu cholesterolu

·        podporuje regeneraci tkání (např. jaterní tkáně)

·        vysokým obsahem hořčíku a železa podporuje činnost nervové soustavy a aktivně se účastní krvetvorby

·        napomáhá regeneraci těla po jakémkoli léčebném zákroku ozařováním

·        napomáhá léčbě kožních chorob (ekzémů, popálenin, vředů….)

Pro koho je chlorella vhodná?

Pro každého, kdo dbá o vlastní zdraví! Škodlivé látky v prostředí, kde žijeme, bez přestání zatěžují lidský organismus, který se dokáže jejich působení bránit jen omezeně. Komu záleží na tom, aby jeho tělo zůstávalo v dobré kondici, hledá způsob, jak svému tělu pomoci udržet vlastní obranyschopnost a užívání chlorelly pyrenoidosy je jedním z nejlepších způsobů!

Pro člověka bez jakýchkoli zdravotních obtíží představuje preventivní prostředek proti vzniku onemocnění, především tím, že udržuje buňky zdravé, bez zátěže odpadními látkami, navíc plnohodnotně vyživené.

Pro budoucí či nastávající maminky představuje účinnou pomoc při očistě organismu v období před otěhotněním a dalším průběžným užíváním významně snižuje rizika ukládání toxických látek v těle, které potom negativně ovlivňují plod i miminko během kojení.

Člověku se zdravotními obtížemi značně napomáhá při regeneraci buněk a celkovou podporou imunitního systému při boji se širokým spektrem chorob. Její působení je natolik silné, že se nedoporučuje užívání lidem s transplantovanými orgány, užívajícím imunosupresiva!

 

Obsah látek v mg ve 100 g potraviny

 

chlorella

 

 

 

Železo

225

20 cereálie

14 pistácie

11,2 dýňová sem

Vápník

718

1 400 mák

1 250 suš. mléko

1 220 parmezán

Hořčík

386

520 kakao

410 para ořechy

390 slunečnic. sem

Zinek

0,5

20 dýň. sem.

10,3 sezam. sem

10,2 mák

Karotenoidy

84,4

79 špenát

78 mrkev

29 pórek

Vitamin C

16

550 šípky

200 rakytník

204 červená paprika

Vitamin E

5,7

95 slun. olej

70 sojový olej

37 slunečn. sem.

Vitamin B12

(riboflavin)

4,71

4 játra

3,8 suš. pivov. droždí

0,98 mandle

Vitamin B4

(kys. listová)

1,1

0,29 játra

0,14 mungo

0,14 špenát

Vitamin B6

(pyridoxin)

1,81

3,3 obilné klíčky

1,22 slunečnic. semena

0,9 játra

V široké nabídce potravin samozřejmě nalezneme mnoho takových, které obsahují jednotlivých složek větší množství než chlorella pyrenoidosa (viz tabulka). Jejich kvalitu ovšem určuje způsob pěstování a obsah dalších, nežádoucích látek.

Chlorella od společnosti Green Ways je pěstována v kontrolovaných vodách, tudíž neobsahuje žádné škodlivé látky a je plnohodnotnou složkou potravy.

Zkušenost

Lenka 30 let – CHRONICKÉ NACHLAZENÍ - osobní zkušenost

Už od základky jsem celou zimu marodila snad každý měsíc. Nejdřív mě ládovali antibiotiky, ale nakonec pochopili, že to nemá význam, přeléčovat trvalé nachlazení. Na gymplu jsem  s tím hodně bojovala, skončila jsem na alergologii bez nějaké zřejmé alergie. No a na VŠ  jsem už každou zimu brala léky na podporu imunity, kterou jsem neměla ale nijak znatelně sníženou. Hodně jsem o tom přemýšlela. Nebyl to nijak život ohrožující stav, ale život na koleji ve čtyřech už byl horší, když jsem kašlala jako horník a podobně. Zlom nastal, když jsem otěhotněla, to jsem už byla hodně naštvaná a vystrašená. Léky jsem na zimu dostat nemohla, zimu v těhotenství jsem byla nemocná naštěstí jen 2x, ale strach, že potratím tím obřím kašlem, jsem měla veliký. Následující zimu jsem od října marodila opravdu snad každých 6 týdnů a chemické léky na imunitu jsem při kojení stále nemohla. Chytal to ode mě syn a to mě trápilo nejvíc.

Dávno jsem přemýšlela, jestli by to mé marodění šlo vylepšit přirozenou přírodní cestou bez chemických léků, bylinkami a tak. Nedařilo se mi však najít tu správnou cestu. Když jsem na močové cesty měla pít jeden bylinkový čaj 3x denně, na horní cesty jiný 3x denně, na pokleslou mysl zase jiný 3x denně, na imunitu zase jiný. To se prostě s malým miminkem a dalšími povinnostmi stíhat nedalo, a navíc většina bylinek je v těhotenství a při kojení zakázána. Pak jsem se dozvěděla o zelených potravinách GW a bylo jasné, že je to to, co jsem několik let chtěla najít. Věděla jsem, že potřebuji dát celé tělo do pohody, nééé jen část horních a dolních cest, že všechno souvisí se vším. Jedli jsme já i syn zelené potraviny od září a během zimy jsem snad jen 2x měla škrábání krku 2 dny a občas jsem zakašlala, ale už to nebylo 14 dní - a syn???? Měli jsme doma i u rodičů odsávačku na rýmu a naposledy jsme ji použili v září, kdy jsme teprve s potravinami začínali. Jsem z celého ozdravného procesu nadšená. No a nyní jsem zase těhotná a jsem moc šťastná, že už zelené potraviny na rozdíl od prvního těhotenství znám a vím, že mé tělo i miminko má vše, co potřebuje a bez chemie.