Jak jsem se dostala k tomu, čím žiji?

17.06.2024

Má dcera se narodila jako zcela zdravé miminko, které mělo na hlavičce malou bouličku. To není nic neobvyklého, tukové bouličky, které se trochu pohybují pod kůží, miminka občas mívají. Tahle boulička byla svým charakterem trochu jiná. Tvrdší, nepohyblivá. Jak dcera rostla, boulička se zvětšovala, a když jí byl rok, začal nám koloběh návštěv u lékařů. Po absolvování rentgenu, kdy pan doktor začal slovy: "mám pro vás špatnou zprávu....pomlka.....na rentgenu není nic vidět", jsem byla velmi zaskočena lékařskou "citlivostí" k nejisté matce, která neví, co se s jejím dítětem bude dít. Měli jsme termín operace, při které se měla boulička vyjmout, protože to byl jediný způsob, jak lékaři mohli říci více.

Ve mně, jako matce, se vše vzpíralo proti tomu, že mou dceru má čekat zákrok a pobyt v nemocnici. Nepřipadalo mi to nutné, ale chtěla jsem vědět víc. Shodou okolností mi kamarádka, když jsem jí povídala o svých pocitech, mohla doporučit návštěvu paní, která pracovala metodou One Brain.

Byla to moje naděje, tak jsem, velmi nervózní, zvedla telefon a domluvila termín návštěvy.

Cesta do věku příčiny, nahlédnutí situace v mém dětství, jako příčina bouličky na hlavě mé dcery, mě naprosto fascinovala a napjatě jsem očekávala, zda toto sezení bude mít nějaký vliv.

Když se po třetí konzultaci začala boulička ztrácet a do měsíce byla pryč, zůstala jsem naprosto omráčená a věděla jsem, že tomuto "zázraku" musím přijít na kloub. A tak jsem začala studovat a zcela měnit svůj pohled na svět příčiny a následku, souvislostí, možností života, volby, kterou máme v každém okamžiku, a už jsem z této, pro mě zcela nové cesty, nikdy nesešla. Naopak, kráčím po ní stále dál, poznávám nové možnosti, nekonečnost poznání a úžasnou rozmanitost celého života.

Dostala jsem tímto obrovský dar Poznání se pro svůj život a totéž přeji i vám.