KONTAKT

POZNÁNÍ SE

Žádné zbytečné babrání se v problémech, jdeme přímo k jádru

Jsem zastánkyní jednoduchosti a přímosti. 

Je v pořádku nechat si pomoci. 

Jsem tu pro vás a máme mnoho možností ke zlepšení života.

Facebook 
Instagram

Mgr. Pavla Holubová, Praha 10

E-mail: poznanise@gmail.com
Telefon: +420 728 479 116

O MNĚ

Jsem zapálená životem

Jmenuji se Pavla Holubová.

Od roku 2005 se věnuji poradenství v oblasti psychické a fyzické pohody.

Při každé konzultaci společně nazýváme problematické oblasti života a nacházíme řešení.

Zahrnujeme jak psychickou pohodu - metodou OneBrain (kineziologie), tak fyzickou pohodu - Zelené potraviny, výživové doplňky Pharmanex.

Obojí se doplňuje a podporuje tak, že vnímáte změny a posuny k lepšímu.

Společně s kolegyní vedu semináře osobního rozvoje - www.spiralazivota.eu

Tři pilíře zdraví

Vím, že abych mohla žít spokojeně, musím být zdravá. Abych byla zdravá, musím být spokojená. Jedno nejde bez druhého a zdraví má tři pilíře. Pohyb, vyváženou plnohodnotnou stravu a spokojenou mysl.

Dokážu se snadno postarat o pohyb, stejně jako o spokojenou mysl díky tomu, co jsem se naučila metodou One Brain.

V oblasti výživy jsem zvolila nejvyšší kvalitu potravin a výživových doplňků. Jejich přítomnost v mé domácnosti je pro celou rodinu přirozená a já jsem hrdá na zdraví dětí i své.

Podnikání Nuskin

Od roku 2020 se intenzivně věnuji průvodcovské roli v podnikání Nuskin. Svému týmu předávám zkušenosti z práce s lidmi v osobním rozvoji a vím, jak se v podnikání v multilevel marketingu všechny aspekty seberozvoje uplatňují. Síťový marketing je velkou prověrkou toho, kam jsme na své cestě došli, jak jsme na tom se sebehodnotou, důvěrou v život a důvěryhodností, tedy opravdovostí a upřímností. Společnost Nuskin jsem si zamilovala díky čistotě jejích produktů, kvalitě a vysoké energetické hodnotě. 
Do týmu i nyní zvu nové partnery. Jsem připravena být průvodkyní všem těm, kdo chtějí od života víc a jsou schopni poctivě pracovat na sobě a pro druhé.

PŘÍLEŽITOST PRO VLASTNÍ PODNIKÁNÍ

Jak jsem se dostala k tomu, čím žiji

Má dcera se narodila jako zcela zdravé miminko, které mělo na hlavičce malou bouličku. To není nic neobvyklého, tukové bouličky, které se trochu pohybují pod kůží, miminka občas mívají. Tahle boulička byla svým charakterem trochu jiná. Tvrdší, nepohyblivá. Jak dcera rostla, boulička se zvětšovala, a když jí byl rok, začal nám koloběh návštěv u lékařů. Po absolvování rentgenu, kdy pan doktor začal slovy: "mám pro vás špatnou zprávu....pomlka.....na rentgenu není nic vidět", jsem byla velmi zaskočena lékařskou "citlivostí" k nejisté matce, která neví, co se s jejím dítětem bude dít. Měli jsme termín operace, při které se měla boulička vyjmout, protože to byl jediný způsob, jak lékaři mohli říci více.

Ve mně, jako matce, se vše vzpíralo proti tomu, že mou dceru má čekat zákrok a pobyt v nemocnici. Nepřipadalo mi to nutné, ale chtěla jsem vědět víc. Shodou okolností mi kamarádka, když jsem jí povídala o svých pocitech, mohla doporučit návštěvu paní, která pracovala metodou One Brain.

Byla to moje naděje, tak jsem, velmi nervózní, zvedla telefon a domluvila termín návštěvy.

Cesta do věku příčiny, nahlédnutí situace v mém dětství, jako příčina bouličky na hlavě mé dcery, mě naprosto fascinovala a napjatě jsem očekávala, zda toto sezení bude mít nějaký vliv.

Když se po třetí konzultaci začala boulička ztrácet a do měsíce byla pryč, zůstala jsem naprosto omráčená a věděla jsem, že tomuto "zázraku" musím přijít na kloub. A tak jsem začala studovat a zcela měnit svůj pohled na svět příčiny a následku, souvislostí, možností života, volby, kterou máme v každém okamžiku, a už jsem z této, pro mě zcela nové cesty, nikdy nesešla. Naopak, kráčím po ní stále dál, poznávám nové možnosti, nekonečnost poznání a úžasnou rozmanitost celého života.

Dostala jsem tímto obrovský dar Poznání se pro svůj život a totéž přeji i vám.