O mně


Od roku 2005 se věnuji poradenství v oblasti psychické a fyzické pohody.
Stovky klientů prošly nejen mými osobními konzultacemi na témata zdraví, vztahů, financí, ale i workshopy pro systematický osobní rozvoj.

Vycházím z metody One Brain - kineziologie, využívám energetické působení Reiki i svůj hluboký intuitivní vhled a schopnost vnímat emoce svého klienta. Unikátním individuálním přístupem postupně rozkrýváme vrstvu po vrstvě blokovaná nefunkční místa v energetickém systému člověka a zprůchodňujeme přirozené fungování těla-duše-mysli do harmonické rovnováhy.

Kdo jsem?

Od mala jsem se zajímala o lidi kolem sebe, jak se kdo má, co ho zajímá, ale když jsem si měla vybrat studijní obor, rozhodly za mě maturitní obory - matematika, zeměpis. Vystudovala jsem přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v oboru odborné geografie s magisterským titulem. Byla jsem zaměstnaná v Českém hydrometeorologickém ústavu, později jsem byla součástí týmu, který tvořil geografickou encyklopedii a ještě později v oddělení marketingu v pražském dopravním podniku. Sbírala jsem zkušenosti napříč obory.
Osud mi ale otevřel mé poslání po narození prvního dítěte. Můj příběh si můžete přečíst níže.
Jsem stále se stejným mužem od roku 1996 a máme spolu dvě děti.

Jak jsem se dostala k tomu, čím žiji?

Má dcera se narodila jako zcela zdravé miminko, které mělo na hlavičce malou bouličku. To není nic neobvyklého, tukové bouličky, které se trochu pohybují pod kůží, miminka občas mívají. Tahle boulička byla svým charakterem trochu jiná. Tvrdší, nepohyblivá. Jak dcera rostla, boulička se zvětšovala, a když jí byl rok, začal nám koloběh návštěv u lékařů. Po absolvování rentgenu, kdy pan doktor začal slovy: "mám pro vás špatnou zprávu....pomlka.....na rentgenu není nic vidět", jsem byla velmi zaskočena lékařskou "citlivostí" k nejisté matce, která neví, co se s jejím dítětem bude dít. Měli jsme termín operace, při které se měla boulička vyjmout, protože to byl jediný způsob, jak lékaři mohli říci více.

Ve mně, jako matce, se vše vzpíralo proti tomu, že mou dceru má čekat zákrok a pobyt v nemocnici. Nepřipadalo mi to nutné, ale chtěla jsem vědět víc. Shodou okolností mi kamarádka, když jsem jí povídala o svých pocitech, mohla doporučit návštěvu paní, která pracovala metodou One Brain.

Byla to moje naděje, tak jsem, velmi nervózní, zvedla telefon a domluvila termín návštěvy.

Cesta do věku příčiny, nahlédnutí situace v mém dětství, jako příčina bouličky na hlavě mé dcery, mě naprosto fascinovala a napjatě jsem očekávala, zda toto sezení bude mít nějaký vliv.

Když se po třetí konzultaci začala boulička ztrácet a do měsíce byla pryč, zůstala jsem naprosto omráčená a věděla jsem, že tomuto "zázraku" musím přijít na kloub. A tak jsem začala studovat a zcela měnit svůj pohled na svět příčiny a následku, souvislostí, možností života, volby, kterou máme v každém okamžiku, a už jsem z této, pro mě zcela nové cesty, nikdy nesešla. Naopak, kráčím po ní stále dál, poznávám nové možnosti, nekonečnost poznání a úžasnou rozmanitost celého života.

Dostala jsem tímto obrovský dar Poznání se pro svůj život a totéž přeji i vám.