Informace o mně

Jmenuji se Pavla Holubová, od roku 2005 se věnuji studiu a práci se zdravím a dobrým pocitem v životě.

Ve své praxi používám znalosti z metody One Brain (která je v Česku známa spíše pod pojmem kineziologie, i když to není zcela přesné), energetické působení Reiki, Shamballa.

Podstatou mé práce je odstraňování příčin psychických i fyzických obtíží skrze uvolnění emocionálních vrstev, které máme v sobě nahromaděné.

Věřím a praxí mám ověřené, že ať už v životě řešíme cokoli, z oblasti zdraví těla či pohody mysli, příčinu nalezneme uvnitř sebe. Tato skutečnost nám vrací moc nad naším životem. Pokud máme příčinu svých neduhů či nepohody uvnitř sebe, jsme to právě my, kdo má v rukou nápravu.

Ať se nám to líbí nebo ne, ať si to uvědomujeme, či nikoli, každý z nás má nějaké potřeby duše.

Známe ten pocit, že nám „není dobře na duši“. Často je náš vnitřní stav těžko popsatelný, pro nás samotné neuchopitelný, ale přesto víme, že „něco“ není v pořádku. Může pro nás být obtížně sdělitelné, co se v nás děje. Nechce se nám k psychologovi, protože si myslíme, že to přece musíme zvládnout sami. A tak se nám to chvíli daří - většinou tím, že své emoce potlačíme. Nedovolíme si zabývat se jimi. Náš klid nám nějakou dobu vydrží, ale po čase zase vystoupí nepohoda a pocit smutku, únavy, nechuti. A znovu nám není dobře, necítíme radost vůbec, nebo jen občas.

Z mého pohledu jsme tady, žijeme proto, abychom žili aktivně, radostně a dokázali si život užívat. To sice neznamená, že nás nebudou potkávat žádné nepříjemnosti, ale pokud nepříjemnosti přijdou, máme možnost k nim zaujmout zdravý postoj.

Volíme si sami, zda budeme nervózní, nebudeme vědět, jak se v dané situaci chovat a zachovat si odstup, chladnou hlavu a zdravý rozum, zda se budeme topit v beznaději a stěžovat si na těžký život. Anebo zůstaneme v klidu a dokážeme si poradit a k situaci se postavit čelem.

Určitě bychom si všichni přáli zůstat v klidu, ale ono to někdy tzv. nejde. 

Ale! Nejde to jen proto, že máme v sobě uložené a nezpracované velké množství starých bolestných zkušeností, které jsme si shromažďovali již od dětství, často už od početí.

Jako děti jsme byli velmi vnímaví na situace kolem nás, a přestože jsme mnoha situacím nemuseli vůbec rozumět, v emocích nám zůstaly, ať už naše vlastní, nebo převzaté od rodičů, našich blízkých. Určitě si uvědomujeme, jak se přenáší neklid – jak nám v blízkosti nervózního člověka dá práci udržet se v klidu, nebo když se třeba vztekají děti..... V dospělosti se nám někdy možná daří udržet odstup, ale když jsme byli dětmi my sami, bylo to pro nás mnohem těžší, a tak si převzaté záležitosti často neseme dodnes.

Kolik v nás zůstalo dětských křivd z dětského kolektivu, nepochopení od učitelů, partnerská zklamání, nedorozumění na pracovišti atd……

Vše máme v sobě, a tyto nánosy nám znemožňují chovat se racionálně a ve vypjatých situacích zůstat v klidu.

Jsem nesmírně vděčná za to, že jsem díky událostem v životě pochopila a objevila způsob, jak svůj život můžeme efektivně ovlivňovat tak, abychom byli zdraví a spokojení.

Při konzultacích, které trvají většinou 1,5 až 2 hodiny, si nejprve chvíli povídáme a nazveme podstatu problému, který je třeba řešit. Společně potom projdeme vrstvami emocí, jež s problémem souvisejí, abychom se dostali k uvolnění a klidu. Klid v sobě máme všichni, avšak někdo více, jiný méně schovaný.

Tímto způsobem je možné řešit příčiny psychických i fyzických obtíží, jelikož každá fyzická obtíž má svou příčinu v psychice. Proto je dobré při léčbě fyzických poruch kombinovat léčbu jak po fyzické tak psychické stránce.

Při sezení celou dobu působím zesílenou univerzální životní energií, která napomáhá rozpouštění negativních emocí a systémů přesvědčení.

Při uvolňování emocí a celkovém uvolňování těla dochází k uvolňování odpadních látek v těle,

proto je dobré následně hodně pít a přidat třeba i výraznější detoxikační prostředky.

Sama mám dobrou zkušenost, doporučuji a mohu poskytnout Zelené potraviny Green Ways.www.gw-int.net

 

 

Jak jsem se dostala k tomu, čím žiji

Má dcera se narodila jako zcela zdravé miminko, které mělo na hlavičce malou bouličku. To není nic neobvyklého, tukové bouličky, které se trochu pohybují pod kůží, miminka občas mívají. Tahle boulička byla svým charakterem trochu jiná. Tvrdší, nepohyblivá. Jak dcera rostla, boulička se zvětšovala, a když jí byl rok, začal nám koloběh návštěv u lékařů. Po absolvování rentgenu, kdy pan doktor začal slovy: "mám pro vás špatnou zprávu....pomlka.....na rentgenu není nic vidět", jsem byla velmi zaskočena lékařskou "citlivostí" k nejisté matce, která neví, co se s jejím dítětem bude dít. Měli jsme termín operace, při které se měla boulička vyjmout, protože to byl jediný způsob, jak lékaři mohli říci více. 

Ve mně, jako matce, se vše vzpíralo proti tomu, že mou dceru má čekat zákrok a pobyt v nemocnici. Nepřipadalo mi to nutné, ale chtěla jsem vědět víc. Shodou okolností mi kamarádka, když jsem jí povídala o svých pocitech, mohla doporučit návštěvu paní, která pracovala metodou One Brain. 

Byla to moje naděje, tak jsem, velmi nervozní, zvedla telefon a domluvila termín návštěvy. 

Cesta do věku příčiny, nahlédnutí situace v mém dětství, jako příčina bouličky na hlavě mé dcery, mě naprosto fascinovala a napjatě jsem očekávala, zda toto sezení bude mít nějaký vliv. 

Když se po třetí konzultaci začala boulička ztrácet a do měsíce byla pryč, zůstala jsem naprosto omráčená a věděla jsem, že tomuto "zázraku" musím přijít na kloub. A tak jsem začala studovat a zcela měnit svůj pohled na svět příčiny a následku, souvislostí, možností života, volby, kterou máme v každém okamžiku, a už jsem z této, pro mě zcela nové cesty, nikdy nesešla. Naopak, kráčím po ní stále dál, poznávám nové možnosti, nekonečnost poznání a úžasnou rozmanitost celého života. 

Dostala jsem tímto obrovský dar Poznání se pro svůj život a totéž přeji i vám.

 

Je konzultace u mě příležitostí i pro vás?

Těším se na setkání a konzultaci s každým, kdo chce mít moc nad svým životem. Kdo se již nechce nechat vláčet většinovým názorem a beznadějí, ale naopak kdo je připraven převzít zodpovědnost za to, co se mu v životě děje a vlastní život si užívat. I když to třeba ještě není teď, vždy máme možnost začít a jít za svým cílem. Nezáleží na věku, jediným důležitým předpokladem je odhodlání ke změně.  

Metody, které používám a cena

Kineziologie – metoda, při které se svalovým testem určí energetické blokády v těle a následně se vhodnými technikami (korekce, dotyk) tyto blokády efektivně odstraní.

One Brain (jednotný mozek) – komplexní soubor technik mající původ v kineziologii, čínské medicíně, psychoterapii, práci s energií rostlin. Zvolením správných postupů dochází k odstranění hlubokých příčin problémů v psychické a následně i fyzické rovině.

Reiki – léčivá životní energie, jejímž použitím skrze jemné přikládání rukou k tělu dochází k harmonizaci energetických toků v organismu. To umožňuje člověku cítit se lépe a uvolněně. Díky povzbuzení se potom tělo např. i lépe zbavuje škodlivin a celkově se čistí.

Zelené potraviny – živá strava. Šťáva z mladého ječmene a sladkovodní řasa chorella pyrenoidosa jsou velkými pomocníky při celkové harmonizaci organismu. Působí jako účinné čističe až na buněčné úrovni těla a díky svému zcela přírodnímu složení a šetrnému způsobu zpracování dodají tělu potřebnou výživu, která je nezbytná pro zdraví.

Cena konzultace 1,5 hod - první setkání 1.500 Kč, další 1.200 Kč. 

Působení na dálku - pro klienty, kteří jsou zdaleka či nemají možnost přijít na osobní konzultaci poskytuji pomoc i na dálku. Potřebujeme si jen domluvit hodinu, kdy je klient v klidu a vnímá proces, který působí. Cena 1.000 Kč za hodinu, platba předem.